Skip to content

Zemné a búracie práce, doprava nákladným autom s hydraulickou rukou

Kým sa spustí samotná výstavba projektu, je nutné sa popasovať so zemnými a výkopovými prácami.

Aj týmto prácam preto venujeme dôkladnú pozornosť, či už ide o drobné alebo rozsiahle zemné práce, úpravu terénu, výkopy pre základy stavebných objektov, ako aj výkopy pre IS.

Bez problémov pre vás zabezpečíme tiež odvoz materiálu a odpadov a aj prepravu a vyloženie sypkého materiálu a paletového tovaru nákladným autom s hydraulickou rukou. V prípade záujmu stavebné stroje aj prenajímame.

Demontáž a montáž zdvíhacích zariadení

Máme bohaté skúsenosti s modernizáciou starších výťahov ako aj s montážou úplne nových výťahov na území celého Slovenska. Montujeme rôzne typy výťahov (osobné, nákladné a autovýťahy) a tiež aj atypické výťahy presne podľa potrieb zákazníka.

Výstavba a rekonštrukcia budov

Našim hlavným zameraním je predovšetkým výstavba budov pre investorov na kľúč, pričom výsledným produktom je kvalitne a v termíne odovzdané dielo.

Ako generálny dodávateľ stavby dokážeme pokryť všetky služby a ponúknuť aj skúsenosti a spoľahlivosť. Snažíme sa neustále vzdelávať a radi získavame nové skúsenosti. Kvalita, termín a profesionalita sú kľúčové slová našej stratégie.

Cestné stavby

Vďaka viacročným skúsenostiam v oblasti cestného staviteľstva vieme v tejto oblasti klientom ponúknuť kvalitné služby a profesionálne know-how. Participujeme na výstavbe a budovaní veľkých aj menších cestných projektov, oprave a rekonštrukcii chodníkov a ciest. Zabezpečujeme zemné práce, zakladanie stavieb, geodetické práce, pokládky asfaltu a CBGM, ukladanie optických káblov a iné stavebné práce podľa vašej potreby.

Súčasťou nášho tímu sú aj profesionálni zvárači so skúsenosťami zo zahraničia, ktorých precíznosť využívame pri výstavbe mostov, zakladaní stavieb, zváraní a repasovaní vrtných súprav.

Prenájom strojov so strojníkom

Ponúkame na prenájom stavebnú mechanizáciu a stavebné stroje.
Požičaním mechanizácie si šetríte náklady na obstarávanie strojov, opravu a údržbu, skladovanie a mnohé iné. Stavebné stroje prenajímame spolu so strojníkom.

Hydroizolácie

Tepelná izolácia a hydroizolácia budov patria k našim najčastejším projektom. Klientom ponúkame kvalitné riešenia v oblasti hydroizolácie výrobných hál, obytných budov, ale tiež základových dosiek a tunelov.

Pracujeme s rôznymi izolačnými materiálmi no najmä s PVC, HDPE, RESITRIX, EPDM (zvárané ručne, strojom a extrudérom) a taktiež používame bitumenové pásy a rôzne lepenky.

Pokládky (realizácia pokladania) inžinierskych sietí

Naša spoločnosť sa taktiež venuje budovaniu optických, internetových a telekomunikačných sietí.

Zabezpečujeme kompletné služby v oblasti výstavby sietí a káblových trás počnúc geodetickým zameraním, výkopovými prácami a taktiež šetrnejšou bezvýkopovou technológiou a inštaláciou chráničiek a multirúr.

Zaisťujeme aj definitívnu úpravu povrchov z betónu, bitumenových zmesí a dlažby.

Hydroosev

Založenie trávnika na väčších plochách realizujeme formou Hydroosevu, ktorý sa vykonáva rovnomerným nanesením zmesi osiva, vody, hnojív, mulčovacieho materiálu, farbiva a prípadne ešte ďalších prísad.

Táto zmes po nanesení na podklad podstatne rýchlejšie vzklíči, má správnu hustotu a skvelý vizuálny efekt.

Táto metóda je veľmi efektný spôsob zatrávňovania nerovných, svahovitých, ťažko dostupných terénov ako sú svahy pri cestách, zjazdovky lyžiarskych stredísk ale tiež aj veľkých záhrad rodinných domov.

Medzi hlavné výhody tohto moderného spôsobu osevu je nepochybne cena, protierózny charakter použitej zmesi, rýchlosť zatrávnenia požadovaného pozemku.